کسب و کار الکترونیک, مقالات

نقش بسیار مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات

همانگونه همه ما می دانیم تلگرام بر خلاف برخی پیام رسان هایی که در سال های گذشته آمدند و جای خود را در بین کاربران ایرانی بازکردند و رفتند . ماندگاری بیشتری داشته باشد ، این موضوع خارج از تصور اکثریت مردم و حتی مدیران کسب و کارها بود . چراکه پیام رسان بعد از مدتی ، با محدودیت هایی مواجه می شدند . اما تلگرام تا به این جای کار پا برجا و نقش مهمی برای مدیران کسب و کارها و خانواده های ایرانی ایفا می کند .

نقش مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات

طراحی بنر ، پیش از بوجود آمدن پیام رسان تلگرام ، بیشتر به عنوان پست ثابت مورد استفاده قرار میگرفت ، اما این روزها با وجود تلگرام ، شما شاهد بنر هایی با نام طراحی بنر تلگرام هستید و حد چشم گیری بر روی فروش محصولات شما تاثیر گذار هستند . بر خلاف بنر تبلیغاتی با فرمت که به صورت متحرک طراحی میشوند ، در نسخه تلگرام ( تصویر ثابت ) نقش اساسی ایفا میکند و شما با داشتن یک طراحی جذاب و موثر به خوبی میتوانید تا درصد بسیاری فروش محصول خود را به چند برابر افزایش دهید .

نکات اصولی طراحی بنر تلگرام

استفاده از طراحی لوگو شرکت :

استفاده از آرم یا طراحی لوگو شرکت و کسب و کار خود میتواند برای بنر شما بسیار مفید باشد . شاید مستقیما روی فروش شما تاثیری نداشته باشد . اما نقش مهمی برای شناخت بیشتر کاربران از برند شما ایفا خواهد کرد .

استفاده از متون جذاب ، کوتاه و چالش بر انگیز در بنر :

استفاده از متن های کوتاه و جذاب همیشه پیشنهاد می شود ، هیچ اسراری بر این نداشته باشید که حتما تمام آیتم ها و موارد توضیحی را در بنر تبلیغاتی یا طراحی بنر خود ذکر کنید . ( کاربران فرصت و حوصله خواندن ندارند ) ، اما کوتاه ، مختصر و مفید متن های خود را انتخاب کنید و توضیحات را به لینک صفحه ی و صفحه ی اختصاصی محصول خود بسپارید .

برای فروش محصول خود برنامه ریزی داشته باشید :

برنامه ریزی یا استراتژی ، بی شک مهمترین عامل موفقیت در بیزینش یا تجارت میباشد ، عجله نداشته باشید . فروش یک محصول با کیفیت و تبلیغات دقیق ، بهتر از 100 طرح و معرفی بی کیفیت است . بروزرسانی مداوم و طراحی بنر جذاب و … جزو دیگر موارد مهم بشمار می روند .

نوشته های مشابه